Livadi Tower konfor mutluluk yaşam

Livadi Tower; farklı ve özgün bakış açısıyla sektöre yeni bir nefes kazandırıyor. Üstün vizyonu ve yenilikçi yapısıyla ihtiyaçlarınızın tamamı göz önünde bulundurularak hazırlanan bir proje...


HAKKIMIZDA

Ticari hayatımıza 1993 yılının Nisan ayında Saraypen İnşaat Ltd. Şti. Pimapen yetkili bayisi olarak başlamış bulunuyoruz.

İş hayatımızda müşterilerimizden kazandığımız güven ve destekle sadece 2 yıl sonra 1995 yılı Eylül ayında Gençeller İnş. Pls. Ltd. Şti. adı altında üretici bayi olarak bir üst seviyeye taşımakla beraber şuanda Ankara’nın çeşitli semtlerinde 55 bayii ile hizmet vermekteyiz.

Daha sonra sektörün değişik kollarında farklı faaliyetler yapsak da bünyemizdeki firmalarla inşaat sektörüne Saraypen İnşaat ismi ile 2008 yılında 2350 metrekarelik küçük ölçekli bir konut projesi ile inşaat sektörüne ilk adımı attık.

Akabinde 2010 yılında 4200 metrekarelik, 2015 yılında da Livadi Life adını verdiğimiz 13.600 metrekarelik projemizi teslim ettik.

Halihazırda Livadi Tower ismi ile devam ettiğimiz 31.600 metrekare ve 129,5 metre uzunluğu ile Keçiören’in en yüksek kulesini inşa ediyoruz.

Firmamız biten ve devam eden üzerinde çalışılan başka projelerle sizlere hizmet vermeyi amaç edinmiştir.